" Nikdy nezapomeň, jak voní barva..."  ( slova básníka Vlastimila Hanke, která mi napsal před mnoha lety.. )

Jmenuji se Martina Jarošová. Od roku 2009 se věnuji malování bodypaintingu (různé promo akce, firemní večírky, veletrhy, golfové turnaje, atd.)

Maluji na různých akcích děti - tzv. facepainting. Pracuji pro různé dětské oslavy i velké firemní akce typu Family day. Pro tyto akce též zajišťuji airbrush tetování a třpytivé tetování, dle výběru klienta..
Další mojí činností je Balónkový klaun, kdy v kostýmu klauna dělám radost malým i velkým návštěvníkům nejrůznějších akcí. Vytvářím různá zvířátka, květiny, ozdobné čelenky, šermířské šavle, atd...  

V oblasti bodypaintingu, facepaintingu a airbrush tattoo se pohybuji po celé ČR. Pracovala jsem pro nejrůznější firmy, značky, i TV...  Namátkou jen pár: práce pro RENAULT, CITROEN, SONY, pivovar BERNARD, firmu PORR, KENOX, a další.. Spolupráce s PLAYBOY, dále Packard Bell, společnost O2, Amazon, UVEX, kapela Škwor, Rádio Hey a další...

Ve svých začátcích malíře jsem se v roce 2009 umístila na 2. místě v soutěži "Bodypainting - zdobení těla".  Dále jsem ve stejném roce získala 4. místo v mistrovství ČR v bodypaintingu. Poté jsem svět soutěží opustila a začala jsem se věnovat komerční malbě na různých akcích.  

Kromě práce malíře - bodypaintera, maluji i klasické obrazy na plátno. Uspořádala jsem 8 autorských výstav v různých městech v ČR. Zda se uskuteční další výstava, je zatím ve hvězdách, ale uvidíme, snad ano. 

Rozhovory pro: časopis "Playboy", dále "Ženská zóna", "Překvapení" a webový portál "Zoomy.cz".