" Nikdy nezapomeň, jak voní barva..."   ( slova básníka Vlastimila Hanke )

Jmenuji se Martina Jarošová. Od roku 2009 se věnuji profesionálně malování bodypaintingu (různé promo akce, firemní večírky, veletrhy, atd.)  Dále maluji na různých akcích pro děti - tzv. facepainting. Také pracuji pro různé párty na oslavách, kde zajišťuji akce s Balonkovým klaunem, atd. 

V oblasti bodypaintingu i facepaintingu se pohybuji po celé ČR.

Pracovala jsem pro nejrůznější firmy, značky, i TV... Namátkou jen pár : práce pro francouzský team RENAULT a CITROEN. Spolupráce s PLAYBOY, dále práce pro firmy SONY, Packard Bell, rádio Hey, Rock rádio. Dlouholetá spolupráce s firmou KENOX, spolupráce s kapelou Škwor a firmou BERNARD, firmou PORR, firmou UVEX a další...

Ve svých začátcích malíře - bodypaintera jsem v roce 2009 získala 2. místo v soutěži "Bodypainting DaLi" - zdobení těla. (účast ČR i SR). Dále ve stejném roce ještě "bramborové" 4. místo na otevřeném mistrovství ČR v bodypaintingu. (účast ČR i SR).

Kromě práce malíře - bodypaintera, maluji i klasické obrazy na plátno. 

V letech 2001 - 2019 jsem uspořádala 7 autorských výstav v různých městech v ČR. Zda se uskuteční další výstava, je zatím ve hvězdách, ale uvidíme, snad ano. :-)

Rozhovory pro: časopis "Playboy", dále "Ženská zóna", "Překvapení" a webový portál "Zoomy.cz".