" Nikdy nezapomeň, jak voní barva..."   ( slova básníka Vlastimila Hanke )

Jmenuji se Martina Jarošová.  Od roku 2009 se věnuji profesionálně malování body paintingu ( různé promo akce, firemní večírky, veletrhy, atd.) Dále maluji na různých akcích pro děti - tzv. facepainting. Také pracuji na různých dětských oslavách i velkých akcích, kde zajišťuji akce s Balonkovým klaunem, atd. 

V oblasti bodypaintingu, facepaintingu a airbrush tattoo se pohybuji po celé ČR.

Pracovala jsem pro nejrůznější firmy, značky, i TV... Namátkou jen pár : práce pro francouzský závodní team RENAULT a CITROEN. Spolupráce s PLAYBOY, dále práce pro Packard Bell, Rádio Hey a Rock rádio. Spolupráce s kapelou Škwor a firmou Kenox.  Dále např. firmy SONY,  BERNARD,  PORR,  UVEX a další...

Ve svých úplných začátcích malíře jsem v roce 2009 získala 2. místo v soutěži "Bodypainting DaLi" - zdobení těla. (účast ČR i SR). Dále ve stejném roce ještě "bramborové" 4. místo na otevřeném mistrovství ČR v bodypaintingu. (účast ČR i SR).
Poté jsem svět soutěží opustila, komerční klasická malba mi vyhovovala více, než hromady doplňků a příkras, jak to bývá na soutěžích zvykem...  

Kromě práce malíře - bodypaintera, maluji i klasické obrazy na plátno. 

V letech 2001 - 2019 jsem uspořádala 8 autorských výstav v různých městech v ČR. Zda se uskuteční další výstava, je zatím ve hvězdách, ale uvidíme, snad ano. :-)

Rozhovory pro: časopis "Playboy", dále "Ženská zóna", "Překvapení" a webový portál "Zoomy.cz".